Eesti English Русский
Uudised



 

Search*

Puhkusereisid

Varajase tellija soodustus.


Talvehooaja reiside müük on avatud!


Kuni 31.07 (kella 12:00ni) on müügis reisid eriti soodsate varajase tellija hindadega -
soodustus kuni - 50%!


SHARM-EL-SHEIKH 22.10.18-22.04.19
THE REGNUM HALOMY HOTEL 4* BB 290 EUR
CORAL HILLS SHARM EL SHEIKH 4* HB 311 EUR
CATARACT LAYALINA RESORT 3* BB 325 EUR

HURGHADA 23.10.18-25.04.19
SEA GARDEN HURGHADA 3* HB 306 EUR
REGINA SWISS INN RESORT 4* HB 330 EUR
AMC ROYAL RESORT 5* AI 390 EUR

AÜE 20.12.18-28.02.19
FIRST CENTRAL HOTEL APARTMENTS Apts BB 604 EUR
RAMADA HOTEL & SUITES 4* BB 609 EUR
CITYMAX BUR DUBAI 3* BB 610 EUR

IISRAEL 18.10.18-01.11.18
BE CENTER (EX. RIO BOUTIQUE) 3* RO 517 EUR
PRIMA MUSIC HOTEL 4* BB 650 EUR
BE CITY HOTEL (EX.MARRAKESH) 3* AI 688 EUR

TENERIFE 12.10.18-26.04.19
GLOBALES TAMAIMO TROPICAL 3* RO 505 EUR
GF NOELIA 3* RO 607 EUR
CHECKIN CONCORDIA PLAYA 4* BB 628 EUR

LANZAROTE 01.12.18-09.02.19
OCCIDENTAL LANZAROTE MAR 4* HB 565 EUR
OCCIDENTAL LANZAROTE PLAYA 4* HB 565 EUR
EREZA APARTAMENTOS LOS HIBISCOS 2* HB 579 EUR

FUERTEVENTURA 20.10.18-24.11.18, 16.02.19-20.04.19
GLOBALES COSTA TROPICAL 3* RO 405 EUR
CASTILLO PLAYA BUNGALOWS 3* RO 436 EUR
HESPERIA BRISTOL PLAYA 3* RO 507 EUR


Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eur/inimese kohta 72 tunni jooksul peale broneeringu vormistamist.
- 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija tuleb tasuda varajase tellija soodustuse lõppemiseks s.o hiljemalt 31.07.2018. (Ettemaks 55 eur/inimese kohta arvestada 10% sisse).
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Кuni 31.07.2018 kell 12:00 on võimalik ühe nime muudatus tasuta, kõik teised muudatused vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00, tühistab nime muudatus, toatüübi muudatus, toitlustuse muudatus, reisijate lisamine/vähendamine broneeringus varajase tellija soodustuse ning broneering arvestatakse ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnavahele tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00 kuid mitte hiljem kui 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamine trahvivabalt kuni 72 tundi peale broneeringu vormistamist.
- Peale 72 tunni möödumist kuni 31.07.2018 kell 12:00ni broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 55 eur/inimese kohta (ettemaks).
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.


Sel sügisel ja kevadel lennutame teid taas otse Tallinnast eksootilisse ja põnevasse Marokosse ning loodusesõprade ja matkajate paradiisisaarele Madeirale.

Varajase tellija soodustus on kuni 30. juunini kuni 300 eur reisija kohta.

Maroko, Agadir
Reisid kolmapäeviti 31.10.-21.11.2018 ja 20.03.-17.04.2019 Hind al 499 eur

Madeira
Reisid kolmapäeviti 31.10.-07.11.2018 Hind al 549 eur


Aurinko suvised sihtkohad!


RHODOS reisid väljuvad 18.04-13.06.18,
HISPAANIA-Costa Daurada reisid väljuvad 01.05-05.06.18,
MAKEDOONIA reisid väljuvad 01.06–07.09.18 (lennud Nordicaga)
MONTENEGRO-Budva Riviera reisid väljuvad 06.06-25.07.18
ITAALIA-Rimini reisid väljuvad 12.06-24.07.18
RUMEENIA reisid väljuvad 16.06-08.09.18
KORFU reisid väljuvad 20.06-08.08.18
KREETA-HANIA reisid väljuvad 15.08-24.10.18
HORVAATIA-Istria poolsaar reisid väljuvad 21.08-11.09.18
ITAALIA-Lido di Jesolo reisid väljuvad 21.08-11.09.18
MALLORCA reisid väljuvad 05.09-26.09.18
SANTORINI reisid väljuvad 18.09-02.10.18
KÜPROS reisid väljuvad 02.10-30.10.18
COSTA DEL SOL reisid väljuvad 03.10-24.10.18


Koostöös Nordicaga pakub Aurinko suvehooajal võimalust reisida otse Balkani poolsaare südamesse – Makedooniasse. Kuurordiks on üks Euroopa vanimaid linnu - kõrgetest kaljudest ümbritsetud maaliline
Ohrid samanimelise järve kaldal.

Unesco maailmapärandi hulka on arvatud nii miljoneid aastaid tagasi tekkinud järv kui Ohridi vanalinn.
Kultuurisõber leiab siit põnevaid ajaloolisi hooneid, ostuhuviline kaubandustänavaid, romantik idüllilisi
järveäärseid tänavakohvikuid ning päikesenautlejad selge ja puhta veega järve.


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis


Online pakkumised!


SUVESIHTKOHAD

TÜRGI (Antaly) vt edasi
BULGAARIA (Varna) vt edasi
BULGAARIA (Burgas) vt edasi
KREETA vt edasi
RHODOS vt edasi
KORFU vt edasi
TUNEESIA vt edasi
MALTA vt edasi
BARCELONA vt edasi
MONTENEGRO  vt edasi
HORVAATIA  vt edasi
KÜPROS  vt edasi
PORTUGAL (Faro) vt edasi


TALVESIHTKOHAD
GOA (11 ööd) vt edasi
SRI LANKA (12 ööd) vt edasi
TAI (algusega Riiast, ümberistumine Tashkendis) (14 ööd) vt edasi
TAI (algusega Tallinnast, ümberistumine Helsingis) (13 ööd) vt edasi

HURGHADA  vt edasi
SHARM EL SHEIKH vt edasi
TENERIFE  vt edasi
FUERTEVENTURA vt edasi


Vastutav reisikorraldaja Novatours.
 

Küsi pakkumist
Telli reis



Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec