Eesti English Русский
Uudised



 

Search*

Puhkusereisid

Varajase tellija soodustus.


Talvehooaja reiside müük on avatud!


Varajase tellija eelised:

*Soodsamad reiside hinnad.

*Suurim valik hotelle, väljumise kuupäevi, reisikestvuseid ja tubade kategooriaid.

*Head hinnad ja kohtade saadavus pikematele väljumistele nagu 9-14 ööd.


Kuni 31.07 (kella 12:00ni) on müügis reisid eriti soodsate varajase tellija hindadega -
soodustus kuni - 50%!


SHARM EL SHEIKH 22.10.18-22.04.19

HURGHADA 23.10.18-25.04.19

DUBAI 20.12.18-28.02.19

IISRAEL 18.10.18-01.11.18

TENERIFE 12.10.18-26.04.19

LANZAROTE 01.12.18-09.02.19

FUERTEVENTURA 20.10.18-24.11.18, 16.02.19-20.04.19


Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eur/inimese kohta 72 tunni jooksul peale broneeringu vormistamist.
- 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija tuleb tasuda varajase tellija soodustuse lõppemiseks s.o hiljemalt 31.07.2018. (Ettemaks 55 eur/inimese kohta arvestada 10% sisse).
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Кuni 31.07.2018 kell 12:00 on võimalik ühe nime muudatus tasuta, kõik teised muudatused vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00, tühistab nime muudatus, toatüübi muudatus, toitlustuse muudatus, reisijate lisamine/vähendamine broneeringus varajase tellija soodustuse ning broneering arvestatakse ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnavahele tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00 kuid mitte hiljem kui 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamine trahvivabalt kuni 72 tundi peale broneeringu vormistamist.
- Peale 72 tunni möödumist kuni 31.07.2018 kell 12:00ni broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 55 eur/inimese kohta (ettemaks).
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.


Sel sügisel ja kevadel lennutame teid taas otse Tallinnast eksootilisse ja põnevasse Marokosse ning loodusesõprade ja matkajate paradiisisaarele Madeirale.

Vastutav reisikorraldaja Tez Tour.


Küsi pakkumist
Telli reis




Varajase tellija soodustus on kuni 30. juunini kuni 300 eur reisija kohta!

MAROKO
Reisid kolmapäeviti 31.10.-21.11.2018 ja 20.03.-17.04.2019 Hind al 499 eur

MADEIRA
Reisid kolmapäeviti 31.10.-07.11.2018 Hind al 549 eur


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis



Novatoursi talvehooaja reiside müük varajase tellija hindadega!

 

HURGHADA  vt edasi ➤23.10.2018 – 02.05.2019, al. 299 €
SHARM EL SHEIKH vt edasi ➤ 22.10.2018 – 29.04.2019, al. 285 €

TENERIFE  vt edasi ➤ 12.10.2018 – 03.05.2019, al. 499 €
FUERTEVENTURA vt edasi ➤ 20.10.2018 – 01.12.2018 ja 16.02.2019 – 27.04.2019, al. 499 €

ARAABIA ÜHENDEMIRAADID 20.12.2018 - 07.03.2019, al. 599 € vt edasi
Uus! DJERBA/TUNEESIA 15.10.2018 – 12.11.2018, al. 329 € vt edasi

LANZAROTE 01.12.2018 – 16.02.2019, al. 445 € vt edasi
Uus! JORDAANIA 11.10.2018 – 08.11.2018, al. 349 € vt edasi

INDIA/GOA (11 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
09.12.2018 – 21.03.2019, al. 735 €
SRI LANKA (11-12 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
17.12.2018 – 29.03.2019, al. 949 €
TAI (10, 11 ja 14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Riiast, Usbekistan Airlines, via Tashkent)
23.10.2018 – 02.04.2019 , al. 735 €
TAI (14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul),
07.12.2018 – 29.03.2019, al. 899 € vt edasi

TAI/PHUKET (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul)
07.12.2018 – 29.03.2019 (14 ööd), al. 899 € vt edasi
Uus! TAI/BANGKOK - PHUKET (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
14.01.2019 – 11.03.2019 (12 ööd), al. 1159 € vt edasi

Uus! KUUBA/HAVANNA (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
07.12.2018 – 18.03.2019 (10 ja 14 ööd), al. 1025 € vt edasi
MALDIIVID (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
04.01.2019 – 22.03.2019 (7 ööd), al. 1015 € vt edasi
VIETNAM / HO CHI MINH CITY (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
28.12.2018 – 29.03.2019 (11 ööd), al. 935 € vt edasi


Suusareisid:
PRANTSUSMAA/LYON 12.01.2019 – 02.02.2019, al. 305 €
ITAALIA/BERGAMO 02.02.2019 – 16.03.2019, al. 369 €


Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Online pakkumised!


SUVESIHTKOHAD

TÜRGI (Antaly) vt edasi
BULGAARIA (Varna) vt edasi
BULGAARIA (Burgas) vt edasi
KREETA vt edasi
RHODOS vt edasi
KORFU vt edasi
TUNEESIA vt edasi
MALTA vt edasi
BARCELONA vt edasi
MONTENEGRO  vt edasi
HORVAATIA  vt edasi
KÜPROS  vt edasi
PORTUGAL (Faro) vt edasi


TALVESIHTKOHAD
GOA (11 ööd) vt edasi
SRI LANKA (12 ööd) vt edasi
TAI (algusega Riiast, ümberistumine Tashkendis) (14 ööd) vt edasi
TAI (algusega Tallinnast, ümberistumine Helsingis) (13 ööd) vt edasi

HURGHADA  vt edasi
SHARM EL SHEIKH vt edasi
TENERIFE  vt edasi
FUERTEVENTURA vt edasi


Vastutav reisikorraldaja Novatours.
 

Küsi pakkumist
Telli reis



Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec