Eesti English Русский
Uudised
Sooduspakkumised Makedooniasse,
hind al. 249 € vt edasi

Sügis-talviste reiside varajase tellija I etapp kehti kuni 31.07.19
vt edasi


Head hinnad Türki ja Kreetale, al. 259 € vt edasi

Tez Touri pakkumised:
 

Türgi hind al. 244 €
Kreeta hind al. 309 €
Rhodos hind al. 269 €
Korfu hind al. 389 €
Peloponnese hind al. 264 €

Küpros hind al. 488 €
Portugal hind al. 479 €
Gruusia
hind al. 459 €


Sügis-talv varajane tellija:

Sharm el Sheikh hind al. 299 €
Hurghada hind al. 295 €
Tenerife hind al. 517 €
Dubai hind al. 533 €



 

Search*

Puhkusereisid

Varajase tellija soodustus.


Tez Tour avas TALVEHOOAEG 2019/2020 müügi varajase tellija soodustusega!

Varajase tellija eelised:

*Soodsamad reiside hinnad.

*Suurim valik hotelle, väljumise kuupäevi, reisikestvuseid ja tubade kategooriaid.

*Head hinnad ja kohtade saadavus pikematele väljumistele nagu 9-14 ööd.

Müügis on Egiptuse ja Tenerife reisid. Peagi tulevad müüki reisid Araabia Ühendemiraatidesse.

Kuni 31.07.19 (kella 12:00ni) on müügis reisid eriti soodsate varajase tellija hindadega!

SHARM EL SHEIKH periood: 14.10.2019-22.04.2020 vt edasi

HURGHADA periood 17.10.2019-23.04.2020 vt edasi


TENERIFE periood 18.10.2019-29.04.2020 vt edasi

Reisilepingu lisa 1. punkt 4.1, 5.3 ja 5.6. asemel kehtivad varajase tellija soodustusega reisidele alljärgnevad müügitingimused:

Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eur/inimese kohta 72 tunni jooksul peale broneeringu vormistamist.
- 20% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda varajase tellija soodustuse lõppemiseks s.o hiljemalt 31.07.2019.
(Ettemaks 55 eur/inimese kohta arvestada 20% sisse).
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Кuni 31.07.2019 kell 12:00 on võimalik ühe nime muudatus tasuta, kõik teised muudatused vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2019 kell 12:00, tühistab nime muudatus, toatüübi muudatus, toitlustuse muudatus, reisijate lisamine/vähendamine broneeringus varajase tellija soodustuse ning broneering arvestatakse ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnavahele tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2019 kell 12:00 kuid mitte hiljem kui 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamine trahvivabalt kuni 72 tundi peale broneeringu vormistamist.
- Peale 72 tunni möödumist kuni 31.07.2019 kell 12:00-ni broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 55 eur/inimese kohta (ettemaks).
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 20% reisipaketi kogumaksumusest.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest

Vastutav reisikorraldaja Tez Tour.


Küsi pakkumist
Telli reis



Novatoursi sügis-talvised 19/20 sihtkohad varajase tellija soodustusega!

Varajase tellija esimese etapi eelised kehtivad kuni 31.05.2019

SHARM EL SHEIKH periood 14.10.2019-30.04.2020 vt edasi

HURGHADA periood: 17.10.2019-30.04.2020 vt edasi

TENERIFE periood: 18.10.2019-06.05.2020 vt edasi
NIILUSE KRUIIS periood: 02.11.2019-28.03.2020 vt edasi


DUBAI periood: 15.02.2020 - 14.03.2020 vt edasi

INDONEESIA  - BALI SAAR
vt edasi
Periood: 21.09.2019 - 25.04.2020, reisipaketid kestvusega 14 ööd

MEHHIKO - CANCUN vt edasi
Periood: 15.12.2019 - 19.03.2020, reisipaketid kestvusega 11 ööd.

SEIŠELLID vt edasi
Periood: 29.12.2019 - 14.03.2020, reisipaketid kestvusega 8 ööd.

KUUBA HAVANNA vt edasi
Periood: 29.11.2019 - 14.04.2020, reisipaketid kestvusega 11 ööd.
 
VIETNAM HO CHI MINH CITY vt edasi
Periood: 23.12.2019 - 27.03.2020, reisipaketid kestvusega 11 ööd.

TAI BANGKOK, vt edasi
TAI PHUKET
, vt edasi

Periood: 25.10.2019 - 03.04.2020, reisipaketid kestvusega 14 ööd.

Paindlik reis "GOLD FLEX" tasuta kaasa - võimaldab teha kuni 31.05.2019 vormistatud broneeringutele tasuta muudatusi kõikides Talv 2019/20 broneeringutes (v.a suusareisid ja ringreisid) järgnevalt:
• On lubatud üks kord peale broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust, hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta, kuid mitte hiljem kui 30 päeva enne lendu
• Broneeringu muutmisel kehtivad muutmise hetkel süsteemis olevad hinnad ja broneerimise tingimused.
• Reisijate arvu ja nimesid (ees- ega perekonnanime) ei ole võimalik tasuta muuta.
• Sihtkoha muutusel on võimalik valida ainult mõni muu Talv 2019/20 sihtkoht.
• Gold Flex lisateenus ei kehti ainult majutuse, Y ja YD klassi lennupiletite broneerimisel.
• Teenus ei kehti grupitellimuste puhul (alates 16 reisijast grupis)
• Teenuse tasu ei ole tagastatav kui seda ei kasutada

Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Aurinko sügis-talvised 19/20 reisid!

GRAN CANARIA reisid toimuvad kolmapäeviti 16.10 - 13.11.2019. Hind alates al 549 €
Kohapeal eestikeelsed reisiesindajad ja põnevad ekskursioonid.
Kuurortideks on: Playa del Ingles, Meloneras, Maspalomas, San Augustin, Puerto Rico,
Puerto de Mogan, Playa Taurito, Playa del Cura

LAS FALUAS 2+* söökideta, hind al. 549 €/in.
BEVERLY PARK 3* hommiku- ja õhtusöögiga, hind al. 779 €/in.

CASERIO 4* hommiku- ja õhtusöögiga, hind al. 849 €/in.
ABORA CONTINENTAL BY LOPESAN  4* kõik hinnas al. 899 €/in.


TENERIFE reisid toimuvad kolmapäeviti ja reedeti 18.10.2019 – 29.04.2020. Hind alates al 599 €

PUERTO PLATA Reis toimub 23.12.19-07.01.20. Hind alates 2199 €

HAVANNA-VARADERO Reis toimub 27.12.19-07.01.20. Hind alates 2249 €
Havanna 4 ööd ja Varadero 6 ööd. Kariibi mere nostalgiahõnguline pärl.


AASTAVAHETUS LISSABONIS reis toimub 28.12.2019 –2.1.2020. Hind alates 499 €

Le Réveillon ehk aastavahetus Lissabonis on lõbus ja meeldejääv. Praça do Comércio väljakul toimub tasuta kontsert, kus astuvad üles kuulsaimad Portugali bändid ja lauljad ning uue aasta saabumist tähistatakse ilutulestikuga. Väljaku ümbruses on hulgaliselt baare ja restorane, kus enne ja pärast aastavahetust istuda ning aega veeta. Enne aastavahetuse saabumist on eestikeelsete ekskursioonidega võimalik külastada Cabo da Roca't - Euroopa kõige läänepoolsemat punkti, UNESCO maailmapärandisse kuuluvat Sintrat, kauneid keskaegseid linnu ja kloostreid ning kohalikku veinipiirkonda.

Roma 3* hommikusöögiga - hind al. 499 €/in.
Mundial 4* hommikusöögiga - hind al. 699 €/in.
Sofitel Lisboa 5* hommikusöögiga - hind al. 879 €/in.
Lend Tallinn-Lissabon-Tallinn - hind al. 449 €/in.


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis



Aurinko suvereisid 2019!

KREETA reisid toimuvad 18.06.-22.10.2019 ajavahemikul 25.06-30.07 on lennatakse Finnairiga!
MAKEDOONIA (Ohrid) reisid toimuvad 31.05.-06.09.2019 Nordica liinilend, pagas 23 + 8 kg
MONTENEGRO (Tivat) reisid toimuvad 08.05-12.06.19
KÜPROS reisid toimuvad 02.10.-30.10.2019
ITAALIA (Lido di Jesolo) reisid toimuvad 21.08.-11.09.2019
ITAALIA (Rimini) reisid toimuvad 12.06-31.07.2019
KORFU reisid toimuvad 16.07.-27.08.2019
HORVAATIA (Porec ja Umag) 21.08.-11.09.2019
COSTA DEL SOL 03.09.-19.10.2019
COSTA DAURADA 04.09.-25.09.2019
RUMEENIA RIVIERA 15.06.-31.08.2019 Nordica liinilend, pagas 23 + 8 kg
SANTORINI 18.09.-25.09.2019


Vastutav reisikorraldaja: Aurinko

Küsi pakkumist
Telli reis






Küsi pakkumist
Telli reis




Kevad-suvi 2019 online pakkumised:

TÜRGI (Antalya) vt edasihind al. 259 €
BULGAARIA (Varna) vt edasihind al. 249 €
BULGAARIA (Burgas) vt edasihind al. 249 €
KREETA, vt edasihind al. 319 €
RHODOS vt edasihind al. 299 €
KORFU vt edasihind al. 359 €
KOS vt edasihind al. 349 €
KÜPROS vt edasihind al. 399 €
ALBAANIA vt edasihind al. 459 €
TUNEESIA (Endirfa) vt edasihind al. 349 €
TUNEESIA (Djerba) vt edasihind al. 399 €
MONTENEGRO vt edasi hind al. 299 €
HORVAATIA vt edasihind al. 469 €
PORTUGAL vt edasihind al. 439 €
ALMERIA vt edasihind al. 499 €


Küsi pakkumist
Telli reis



Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec