Eesti English Русский
Uudised



 

Search*

Puhkusereisid

Varajase tellija soodustus.

Kevad-suvi 2019 müük on avatud!

Varajase tellija esimene etapp kehtib 05.09.2018 – 31.12.2018.
„Gold Flex“ ja „Madalama hinna garantii“ kehtib kuni 31.10.2018.
Vt kõiki pakkumisi edasi siin

TÜRGI vt edasi
ANTALYA. Periood: 03.04.2019 – 04.11.2019

PARIM HIND POPULAARNE  
Diamond Alanya (3) / Alanya
7 ööd. Hommiku- ja õhtusöök
Ulusoy Kemer Holiday Club (5-) / Göynuk
7 ööd. Kõik hinnas +
 
Hind alates 259 EUR Hind alates 459 EUR
 
BULGAARIA
VARNA vt edasi Periood: 13.05.2019 – 22.09.2019

PARIM HIND POPULAARNE
Perla (3) / Golden Sands
7 ööd. Hommikusöök
Primasol Sunlight Sunrise (4-) / Golden Sands
7 ööd. Kõik hinnas
Hind alates 199 EUR Hind alates 319 EUR
 
BURGAS vt edasi Periood: 14.05.2019 – 20.09.2019
PARIM HIND POPULAARNE
Tia Maria (3) / Sunny Beach
7 ööd. Hommikusöök
Kotva (4) / Sunny Beach
7 ööd. Kõik hinnas
Hind alates 199 EUR Hind alates 379 EUR
 
KREEKA
KREETA vt edasi  Periood: 24.04.2019 – 30.10.2019

PARIM HIND POPULAARNE
Iraklis Apartments (3) / Stalida
7 ööd. Söökideta
Porto Plazza (3) / Hersonissos
7 ööd. Kõik hinnas
Hind alates 239 EUR Hind alates 379 EUR
   

RHODOS vt edasi Periood: 02.05.2019 – 17.10.2019
PARIM HIND POPULAARNE
Triantafillas Apartments (3) / Afandou
7 ööd. Söökideta
Blue Horizon Palm Beach Hotel & Bungalows (4-) / Ialyssos
7 ööd. Hommiku- ja õhtusöök
Hind alates 259 EUR Hind alates 429 EUR
 
 EB ESIMENE FAAS (broneeringutele mis vormistatud 05.09.2018 – 31.12.2018).
„Gold Flex“ ja „Madalama hinna garantii“ – kuni 31.10.2018
1. Hinnad süsteemis on varajase tellija soodustusega ja lõplikud.
2. Tasumistingimused:
a. 1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist tasuda ettemaks 60 EUR/ inimese kohta (k.a laps
alates 2. eluaastast).
b. 60 kalendripäeva peale broneerimist peab olema tasutud lisaks 20% (s.t. 60 eur/in + 20% kogu paketi
maksumusest).
c. 30 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
5. Tühistamistingimused
a. Hüvitiseta on broneeringut võimalik tühistada 24 tunni jooksul pärast broneeringu kinnitamist (kehtib
ainult Tallinnast algavatele reisidele).
b. Riiast ja Vilniusest algavate reiside puhul kehtib 24 tundi tühistamist ainult "Ajutise broneeringu"
võimalust kasutades.
c. Broneeringu tühistamisel hiljem kui 24 tundi ning kuni 60 kalendripäeva peale broneerimist on
tühistamishüvitis 60 EUR/ inimese kohta.
d. Broneeringu tühistamisel alates 61 kalendripäevast pärast broneerimist kuni 31 kalendripäeva enne reisi
on tühistamishüvitis 20% reisipaketi maksumusest.
e. Broneeringu tühistamisel 30 kuni 15 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 40% reisipaketi
maksumusest.
f. Broneeringu tühistamisel 14 kuni 11 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 60% reisipaketi
maksumusest.
g. Broneeringu tühistamisel 10 ja vähem kui 10 kalendripäeva enne reisi on tühistamishüvitis 100%
reisipaketi maksumusest.
6. Muutmistingimused
Broneeringu muutmisel kehtivad Novatoursi tüüptingimused. Muutmisel ei säili broneerimise hetkel kehtinud
varajase tellija soodustus.
7. Paindlik reis "GOLD FLEX" antakse TASUTA kaasa perioodil 05.09.2018-31.10.2018 vormistatud broneeringutele
ja võimaldab teha tasuta muudatusi kõikides Suvi 2019 sihtkoha broneeringutes järgnevalt:
a. On lubatud üks kord peale pakettreisi broneeringu vormistamist muuta tasuta reisi kuupäeva, kestvust,
hotelli, toatüüpi, toitlustustüüpi ja/või sihtkohta, kuid mitte hiljem kui 21 päeva enne lendu.
b. Broneeringu muutmisel kehtivad muutmise hetkel süsteemis olevad hinnad ja broneerimise tingimused.
c. Reisijate arvu ja nimesid (ees- ega perekonnanime) ei ole võimalik tasuta muuta.
d. Sihtkoha muutusel on võimalik valida ainult mõni muu Suvi 2019 sihtkoht.
e. Lisatakse kõikidele Suvi 2019 pakettreiside broneeringutele, mis on vormistatud perioodil 05.09.2018-
31.10.2018 (v.a grupihinnaga tehtud tellimuste puhul).
f. Broneeringusse ilmub vormistamisel automaatselt lisateenus "Gold Flex".
g. Gold Flex lisateenus ei kehti ainult lennupiletite ja ainult majutuse broneerimisel.
h. Teenus ei kehti grupitellimuste puhul (al 16 reisijast grupis).
i. Teenuse tasu ei ole tagastatav, kui seda ei kasutata.
j. Teenuse tasu ei sisalda agendikomisjoni.
9. Madalaima hinna garantii Suvi 2019 reisidele
a. Broneerides reisi 05.09.2018-31.10.2018 kehtib reisipakettidele kõikides sihtkohtades ja kõikides
hotellides madalaima hinna garantii (ei kehti PROMO tubadele, ainult lennupiletite, ainult majutuse ja
lisateenuste puhul).
b. Juhul kui hooaja jooksul peale 31.10.2018 pakume madalamat hinda täpselt samale pakettreisile mis
kliendil juba broneeritud (samale sihtkohta saabumise ja lahkumise kuupäevale, samale hotellile ning
samale toa- ja toitlustustüübile), tagastame hinnavahe.
10. Varajase tellija soodustus ei kehti loteriimajutuse, viimase hetke pakkumiste ja ainult lennupiletite ostmise
korral.
11. Varajase tellija soodustusega koos ei kehti grupisoodustused. Grupipäringud alates 16 reisijast palume saata
sihtkoha haldurile.
12. Lisasoodustused:
a. 5% - noorpaari soodustus (kehtib kahele täiskasvanule broneeringus, reisile mis toimub väljumisega
mitte varem kui 3 kuud enne abieluregistreerimist ja mitte hiljem kui 3 kuud peale abieluregistreerimist,
ei kehti samas broneeringus olevatele lastele/sugulastele, kehtib ühekordselt)*
b. 5% - pensionäri soodustus (rakendub broneerimisel inimese kohta Eesti Vabariigis välja antud
pensionitunnistuse või osalise/ puuduva töövõime kaardi alusel. Dokumendi hilisemal esitamisel
soodustus ei rakendu)*
*Soodustused kehtivad olemasolevatest süsteemi hindadest (EB, SPO, VP).
*Soodustuse info palume lisada kommentaari koheselt broneerimisel, hilisemal lisamisel soodustust ei saa pakkuda
*Soodustused kehtivad ainult Tallinnast väljuvatele reisidele.
Tegemist on varajase tellija eritingimustega Novatoursi üldtingimustest. Antud tingimustes sätestamata ulatuses
kehtivad Novatoursi üldised reisitingimused.

Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Varajase tellija II etapp sügis-talvistele sihtkohtadele kehtib kuni 30.09.18 kuni kella 12-ni!


Varajase tellija eelised:

*Soodsamad reiside hinnad.

*Suurim valik hotelle, väljumise kuupäevi, reisikestvuseid ja tubade kategooriaid.

*Head hinnad ja kohtade saadavus pikematele väljumistele nagu 9-14 ööd.
 

HURGHADA, vt edasi siin
SHARM EL SHEIKH, vt edasi siin
TENERIFE, vt edasi siin
FUERTEVENTURA, vt edasi siin
LANZAROTE, vt edasi siin
DUBAI, vt edasi siin

IISRAEL, vt edasi siin

JORDAANIA, vt edasi siin

TUNEESIA, vt edasi siin

MAROKO, vt edasi siin
MADEIRA, vt edasi siin

TAI-PATTAYA, vt edasi siin

TAI-PHUKET, vt edasi siin

PHUKET-BANGKOK, vt edasi siin

KUUBA, vt edasi siin

VIETNAM, vt edasi siin

SRI LANKA, vt edasi siin

MALDIIVID, vt edasi siin

INDIA, vt edasi siin


Vastutavad reisikorraldajad Tez Tour, Novatours.

TEZ TOURI pakkumised on järgmised:

SHARM EL SHEIKH 18.10.18-22.04.19

HURGHADA 23.10.18-25.04.19

DUBAI 20.12.18-28.02.19

IISRAEL 18.10.18-01.11.18

TENERIFE 12.10.18-26.04.19

LANZAROTE 01.12.18-09.02.19

FUERTEVENTURA 20.10.18-24.11.18, 16.02.19-20.04.19


Maksetingimused:
- Ettemaks 55 eur/inimese kohta 72 tunni jooksul peale broneeringu vormistamist.
- 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija tuleb tasuda varajase tellija soodustuse lõppemiseks s.o hiljemalt 31.07.2018. (Ettemaks 55 eur/inimese kohta arvestada 10% sisse).
- 100% reisipaketi kogumaksumusest tuleb tasuda hiljemalt 28 kalendripäeva enne reisi.

Muutmistingimused:
- Muudatused on võimalikud vaid sama broneeringu raames. Sihtkoha muudatust loetakse broneeringu tühistamiseks.
- Кuni 31.07.2018 kell 12:00 on võimalik ühe nime muudatus tasuta, kõik teised muudatused vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00, tühistab nime muudatus, toatüübi muudatus, toitlustuse muudatus, reisijate lisamine/vähendamine broneeringus varajase tellija soodustuse ning broneering arvestatakse ümber muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Reisijate vähendamisel tuleb lisaks süsteemis kehtivale hinnavahele tasuda ka tühistatavate reisijate eest tühistamise tasu vastavalt tühistamistingimustele.
- Hotelli ja/või kuupäevade muudatust on võimalik teha peale varajase tellija soodustuse lõppemist s.o peale 31.07.2018 kell 12:00 kuid mitte hiljem kui 28 päeva enne reisi vastavalt muudatuse tegemise hetkel süsteemis oleva hinnaga.
- Juhul kui reisini on jäänud 28 või vähem päeva on hotelli ja/või kuupäevade muudatus võrdne tühistamisega, millele kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.

Tühistamistingimused:
- Broneeringu tühistamine trahvivabalt kuni 72 tundi peale broneeringu vormistamist.
- Peale 72 tunni möödumist kuni 31.07.2018 kell 12:00ni broneeringu tühistamisel kaasneb tühistamise tasu 55 eur/inimese kohta (ettemaks).
- Reisipaketi tühistamisel rohkem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 10% reisipaketi kogumaksumusest, kuid mitte vähem kui 55 eur per reisija.
- Reisipaketi tühistamisel vähem kui 28 päeva enne reisi kaasneb tühistamise tasu 100% reisipaketi kogumaksumusest.


Sel sügisel ja kevadel lennutame teid taas otse Tallinnast eksootilisse ja põnevasse Marokosse ning loodusesõprade ja matkajate paradiisisaarele Madeirale.

Vastutav reisikorraldaja Tez Tour.


Küsi pakkumist
Telli reis




Varajase tellija soodustus on kuni 30. juunini kuni 300 eur reisija kohta!

MAROKO
Reisid kolmapäeviti 31.10.-21.11.2018 ja 20.03.-17.04.2019 Hind al 499 eur

MADEIRA
Reisid kolmapäeviti 31.10.-07.11.2018 Hind al 549 eur


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis



Novatoursi talvehooaja reiside müük varajase tellija hindadega!

 

HURGHADA  vt edasi ➤23.10.2018 – 02.05.2019, al. 299 €
SHARM EL SHEIKH vt edasi ➤ 22.10.2018 – 29.04.2019, al. 285 €

TENERIFE  vt edasi ➤ 12.10.2018 – 03.05.2019, al. 499 €
FUERTEVENTURA vt edasi ➤ 20.10.2018 – 01.12.2018 ja 16.02.2019 – 27.04.2019, al. 499 €

ARAABIA ÜHENDEMIRAADID 20.12.2018 - 07.03.2019, al. 599 € vt edasi
Uus! DJERBA/TUNEESIA 15.10.2018 – 12.11.2018, al. 329 € vt edasi

LANZAROTE 01.12.2018 – 16.02.2019, al. 445 € vt edasi
Uus! JORDAANIA 11.10.2018 – 08.11.2018, al. 349 € vt edasi

INDIA/GOA (11 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
09.12.2018 – 21.03.2019, al. 735 €
SRI LANKA (11-12 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
17.12.2018 – 29.03.2019, al. 949 €
TAI (10, 11 ja 14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Riiast, Usbekistan Airlines, via Tashkent)
23.10.2018 – 02.04.2019 , al. 735 €
TAI (14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul),
07.12.2018 – 29.03.2019, al. 899 € vt edasi

TAI/PHUKET (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul)
07.12.2018 – 29.03.2019 (14 ööd), al. 899 € vt edasi
Uus! TAI/BANGKOK - PHUKET (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
14.01.2019 – 11.03.2019 (12 ööd), al. 1159 € vt edasi

Uus! KUUBA/HAVANNA (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
07.12.2018 – 18.03.2019 (10 ja 14 ööd), al. 1025 € vt edasi
MALDIIVID (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
04.01.2019 – 22.03.2019 (7 ööd), al. 1015 € vt edasi
VIETNAM / HO CHI MINH CITY (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
28.12.2018 – 29.03.2019 (11 ööd), al. 935 € vt edasi


Suusareisid:
PRANTSUSMAA/LYON 12.01.2019 – 02.02.2019, al. 305 €
ITAALIA/BERGAMO 02.02.2019 – 16.03.2019, al. 369 €


Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Online pakkumised!


SUVESIHTKOHAD

TÜRGI (Antaly) vt edasi
BULGAARIA (Varna) vt edasi
BULGAARIA (Burgas) vt edasi
KREETA vt edasi
RHODOS vt edasi
KORFU vt edasi
TUNEESIA vt edasi
MALTA vt edasi
BARCELONA vt edasi
MONTENEGRO  vt edasi
HORVAATIA  vt edasi
KÜPROS  vt edasi
PORTUGAL (Faro) vt edasi


TALVESIHTKOHAD
GOA (11 ööd) vt edasi
SRI LANKA (12 ööd) vt edasi
TAI (algusega Riiast, ümberistumine Tashkendis) (14 ööd) vt edasi
TAI (algusega Tallinnast, ümberistumine Helsingis) (13 ööd) vt edasi

HURGHADA  vt edasi
SHARM EL SHEIKH vt edasi
TENERIFE  vt edasi
FUERTEVENTURA vt edasi


Vastutav reisikorraldaja Novatours.
 

Küsi pakkumist
Telli reis



Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec