Eesti English Русский
Uudised 

Search*

Viimase hetke pakkumised » Küpros

Küpros on üks põnevamaid turismi sihtkohti, mida sageli kutsutakse  ka “jumalate mängumaaks”. Maad iseloomustavad ajaloolised vaatamisväärsused, mis on tänapäevani legendaarsed ning harmoneeruvad kauni looduse ja kliimaga.

Varajase tellija soodustuse II etapp kestab kuni 30.03.2018 (kella 12:00ni)!

Küprose väljumised 01.05-22.05 ja 11.09-23.10.18

 

Vastutav reisikorraldaja Tez Tour.

Küsi pakkumist
Telli reis


Kuurordid on Limassol, Agia Napa/Protaras ja Larnaca bay.

Milline kuurort valida?

Kui sulle meeldib puhata kuurordis, mis koosneb nii hästi väljaarendatud struktuuriga turismikuurordist kui linnast, kus kohalike elu saab kaeda, siis võiks sinule sobilik Küprose kuurort olla Limassol.

Kui sinu jaoks ei ole tähtsust, kas mõni suurem linn on naabruses ning sa soovid puhata suures, vilka ööeluga ning suure teenustevalikuga kuurordis, siis võiks sinule sobilik kuurort olla Agia Napa.

Kui sinu jaoks on oluline rahulik atmosfäär ja sulle meeldib puhata väiksemas kuurordis ning ei ole tähtis, kas mõni suurem kohalik linn on naabruses, siis võiks sinule sobilik kuurort olla Protaras.

Kui sinu jaoks ei ole oluline suur kuurort, kuid sa eelistad puhata vaikses ümbruses, kuid mõne kohaliku suurema linna naabruses, siis võiks sinule sobilik kuurort olla Larnaca bay.


Riigiteave:   Küpros     


Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec