Eesti English Русский
Uudised



 

Search*

Puhkusereisid » Kreeka » Rhodos

Lanzarote imeline saar


Talvehooaja reiside müük on avatud!

 

HURGHADA  vt edasi ➤23.10.2018 – 02.05.2019, al. 299 €
SHARM EL SHEIKH vt edasi ➤ 22.10.2018 – 29.04.2019, al. 285 €

TENERIFE  vt edasi ➤ 12.10.2018 – 03.05.2019, al. 499 €
FUERTEVENTURA vt edasi ➤ 20.10.2018 – 01.12.2018 ja 16.02.2019 – 27.04.2019, al. 499 €

ARAABIA ÜHENDEMIRAADID 20.12.2018 - 07.03.2019, al. 599 € vt edasi
Uus! DJERBA/TUNEESIA 15.10.2018 – 12.11.2018, al. 329 € vt edasi

LANZAROTE 01.12.2018 – 16.02.2019, al. 445 € vt edasi
Uus! JORDAANIA 11.10.2018 – 08.11.2018, al. 349 € vt edasi

INDIA/GOA (11 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
09.12.2018 – 21.03.2019, al. 735 €
SRI LANKA (11-12 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
17.12.2018 – 29.03.2019, al. 949 €
TAI (10, 11 ja 14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Riiast, Usbekistan Airlines, via Tashkent)
23.10.2018 – 02.04.2019 , al. 735 €
TAI (14 ööd) vt edasi ➤ (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul),
07.12.2018 – 29.03.2019, al. 899 € vt edasi

TAI/PHUKET (algusega Tallinnast, Turkish Airlines via Istanbul)
07.12.2018 – 29.03.2019 (14 ööd), al. 899 € vt edasi
Uus! TAI/BANGKOK - PHUKET (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
14.01.2019 – 11.03.2019 (12 ööd), al. 1159 € vt edasi

Uus! KUUBA/HAVANNA (algusega Tallinnast, Finnair, via Helsingi)
07.12.2018 – 18.03.2019 (10 ja 14 ööd), al. 1025 € vt edasi
MALDIIVID (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
04.01.2019 – 22.03.2019 (7 ööd), al. 1015 € vt edasi
VIETNAM / HO CHI MINH CITY (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)
28.12.2018 – 29.03.2019 (11 ööd), al. 935 € vt edasi


Suusareisid:
PRANTSUSMAA/LYON 12.01.2019 – 02.02.2019, al. 305 €
ITAALIA/BERGAMO 02.02.2019 – 16.03.2019, al. 369 €


Vastutav reisikorraldaja Novatours.
 

Sloveenia

Küsi pakkumist
Telli reis



Talvehooaja reiside müük on avatud!

 

MAROKO, Agadir
Reisid kolmapäeviti 31.10.-21.11.2018 ja 20.03.-17.04.2019, hind al 499 eur

 

MADEIRA
Reisid kolmapäeviti 31.10.-07.11.2018, hind al 549 eur

 

Varajase tellija soodustus on kuni 30. juunini kuni 300 eur reisija kohta.


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis



MÕNUS PÄIKESEPUHKUS RHODOSEL

Päikesepuhkus igale maitsele - reisipaketid Rhodosele al 259 eurost !

Ajaloohuvilistele UNESCO maailmapärandi nimekirjas olev Rhodose vanalinn,  lastega peredele vee- ja lõbustuspargid, kaunid liivarannad päikesenautlejatele.

Otselennud Tallinnast Rhodosele igal kolmapäeval 16. maist kuni 13. juunini.

ALS 2* hommikusöögiga - al. 259 €/in

AGLA 3+* hommikusöögiga -  al. 339 €/in

AMATHUS BEACH 4* hommikusöögiga - al. 609 €/in

Lennupiletid Tallinn-Rhodos-Tallinn - al. 179 €/in


JUUNIKS PRUUNIKS
Hea võimalus veel enne Eestimaa suve puhata Vahemere või Aadria mere mõnusatel randadel - juunikuu reisidele soodustused kuni 470 eurot !

COSTA DAURADA 05.06.-12.06. - al. 299 €/in

RHODOS 06.06.-13.06. - al. 299 €/in

MONTENEGRO 06.06.-13.06. - al. 299 €/in

Lennupiletid - al. 169 €/in


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis



Sooduspakkumised TÜRKI juulikuusse, 7 ööd!


FAME RESIDENCE PARK 4* FSAI, Kemer, hind alates 579 EUR/in.
PASHA PRINCESS 4* ALL, Kemer, hind alates 649 EUR/in.
SAPHIR HOTEL 4* ALL, Alanya, hind alates 699 EUR/in.
BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* ALL, Side, hind alates 729 EUR/in.
CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5* ALL, Side, hind alates 859 EUR/in.
LETOONIA GOLF RESORT 5* UAI, Belek, hind alates 899 EUR/in


Vastutav reisikorraldaja Kidy Tour.

Küsi pakkumist
Telli reis



Online pakkumised!


TÜRGI (Antaly) vt edasi
BULGAARIA (Varna) vt edasi
BULGAARIA (Burgas) vt edasi
KREETA vt edasi
RHODOS vt edasi
KORFU vt edasi
TUNEESIA vt edasi
MALTA vt edasi
BARCELONA vt edasi
MONTENEGRO  vt edasi
HORVAATIA  vt edasi
KÜPROS  vt edasi
PORTUGAL (Faro) vt edasi


Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Aurinko suvised sihtkohad!



RHODOS reisid väljuvad 18.04-13.06.18,
HISPAANIA-Costa Daurada reisid väljuvad 01.05-05.06.18,
MAKEDOONIA reisid väljuvad 01.06–07.09.18 (lennud Nordicaga)
MONTENEGRO-Budva Riviera reisid väljuvad 06.06-25.07.18
ITAALIA-Rimini reisid väljuvad 12.06-24.07.18
RUMEENIA reisid väljuvad 16.06-08.09.18
KORFU reisid väljuvad 20.06-08.08.18
KREETA-HANIA reisid väljuvad 15.08-24.10.18
HORVAATIA-Istria poolsaar reisid väljuvad 21.08-11.09.18
ITAALIA-Lido di Jesolo reisid väljuvad 21.08-11.09.18
MALLORCA reisid väljuvad 05.09-26.09.18
SANTORINI reisid väljuvad 18.09-02.10.18
KÜPROS reisid väljuvad 02.10-30.10.18
COSTA DEL SOL reisid väljuvad 03.10-24.10.18


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis


Viimase hetke pakkumised kehtivad vaid uutele broneeringutele,  viimase hetke reiside kohti on piiratud arv.
Veebilehel avaldatud sooduspakkumised ei taga kohtade olemasolu, vabu kohti saab kontrollida, saates päringu
e-mailile kaja@avistatravel.ee. Selgitused viimase hetke reiside ja loteriimajutuse kohta leiate siit.




Avista Travel OÜ, cathi@avistatravel.ee, tel. 5296322

Elitec