Eesti English Русский
Uudised



 

Search*

Puhkusereisid » Kreeka » Rhodos

Lanzarote imeline saar

AVASTA RUMEENIA SALAPÄRA!

Kasuta veel viimast võimalust sel suvel ja lenda rikkaliku ajaloopärandi ja imekauni loodusega RUMEENIASSE!

Kultuurihuvilistele soovitame avastada Rumeeniat põneval ringreisil: Bukarest, Transilvaania, Rumeenia Riviera

Väljumised 08.09 ja 15.09, 7 ööd
Victoria 3* hommikusöögiga - hind al. 349 €/in
Zenith Conference & Spa 4* hommikusöögiga - hind al. 389 €/in
RUMEENIA RINGREIS 15.09.-22.09. - hind al. 799 €/in
Lennupilet Tallinn-Constanta-Tallinn - hind al. 199 €/in

 
Hinnad on alates ja kohtade arv on piiratud.

REISIPALAVIK ON ALANUD!

REISID SUVI 2018
Kreeta  al 279 €
Santorini  al 449 €
Mallorca  al 399 €
Küpros  al 349 €
Rumeenia  al 349 €
Costa del Sol  al 399 €
Makedoonia  al 499 €
REISID TALV 2018-2019
Tenerife  al 399 €
Fuerteventura al 399 €
Lanzarote  al 399 €
Maroko  al 449 €
Dubai  al 549 €
Madeira  al 499 €

LENNUPILETID suvehooajal al. 189 €/in ja talvehooajal al. 379 €/in

Hinnad on alates ja väljumiseti erinevad.

Vastutav reisikorraldaja Aurinko.


Küsi pakkumist
Telli reis


Megahead hinnad septembrikuu reisidele!

Peloponnesose poolsaar, Kreeka 17.09
FOURNIA BEACH 3* RO 259 EUR
KORALLI BEACH 3* HB 294 EUR
IONIAN BEACH BUNGALOWS RESORT 3* HB 347 EUR
AIROTEL ACHAIA BEACH 4* AI 574 EUR

Rhodos, Kreeka 17.09, 20.09
PANORAMA STUDIOS 3* RO 211 EUR
FILERIMOS VILLAGE 4* BB 362 EUR
LOUTANIS 3* AI 383 EUR
SMARTLINE COSMOPOLITAN HOTEL 4* AI 642 EUR

Kreeta, terve september
STONEWELL STUDIOS 3* RO 255 EUR
VALENTINA APARTMENTS 3* RO 260 EUR
STALIS HOTEL 3* HB 349 EUR
HERSONISSOS PALACE 5* AI 461 EUR

Küpros, 11.09, 18.09, 25.09
NEW YORK PLAZA HOTEL APARTMENTS Apts RO 291 EUR
ST. NICOLAS ELEGANT RESIDENCE Apts RO 319 EUR
MARICA'S BOUTIQUE HOTEL 3* BB 446 EUR
TASIA MARIS SEASONS HOTEL 4* HB 559 EUR


Sooduspakkumised suvistele väljumistele!


TÜRGI (Antalya), hind al. 145 €, vt edasi
BULGAARIA (Varna), hind al. 165 €, vt edasi
BULGAARIA (Burgas), hind al. 145 €, vt edasi
KREETA, hind al. 225 €, vt edasi
RHODOS, hind al. 235 €, vt edasi
KORFU, hind al. 299 €, vt edasi
TUNEESIA, hind al. 365 €, vt edasi
KÜPROS, hind al. 415 €, vt edasi

Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Parimad pakkumised Türgi 07.09 ja 11.09 väljumistele!

OBA TIME 3* ALL, Alanya, hind alates 379 EUR/inimese kohta (11.09, 7 ööd)
AMBASSADOR 4* ALL, Kemer, hind alates 399 EUR/inimese kohta (11.09, 7 ööd)
KEMAL BAY 5* ALL, Alanya, hind alates 439 EUR/inimese kohta (11.09, 7 ööd)
DIZALYA PALM GARDEN 4* ALL, Alanya, hind alates 459 EUR/inimese kohta (07.09 & 11.09, 7 ööd)
J'ADORE DELUXE 5* UAI, Side, hind alates 499 EUR/inimese kohta (07.09 & 11.09, 7 ööd)
LONICERA WORLD 4* ALL, Alanya, hind alates 549 EUR/inimese kohta (07.09, 7 ööd)
DOSINIA LUXURY RESORT 5* UAI, Kemer, hind alates 549 EUR/inimese kohta (07.09, 7 ööd)
LAGUNA BEACH ALYA 5* ALL, Alanya, hind alates 599 EUR/inimese kohta  (07.09 & 11.09, 7 ööd)


Head hinnad Türgi väljumistele 11.09 ja 14.09!

AMBASSADOR 4* ALL, Kemer, hind al. 399 EUR/in. (11.09, 7 ööd)
DIZALYA PALM GARDEN 4* ALL, Alanya, hind al. 449 EUR/in. (11.09, 7 ööd)
TU CASA GELIDONYA 4* ALL, Kemer, hind al. 489 EUR/in. (11.09, 7 ööd)
J'ADORE DELUXE 5* UAI, Side, hind al. 499 EUR/in. (11.09, 7 ööd)
GALERI RESORT 5* AI, Alanya, hind al. 659 EUR/in. (14.09, 7 ööd)
ONKEL BELDIBI 5* UAI, Kemer, hind al. 639 EUR/in. (14.09, 7 ööd)
CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD 5* AI, Side, hind al. 699 EUR/in.(11.09, 7 ööd)


Vastutav reisikorraldaja Kidy Tour.

Koolivaheajaks lisalennud Sharm el Sheikhi!

Väljumised 18.10, 25.10 ja 01.11.18

VERGINIA SHARM 4*, AI, al. 431 €

TURQUOISE BEACH HOTEL 4*, AI, al. 445 €

REGENCY PLAZA AQUA PARK & SPA 5* 24 HOURS AI, al. 504 €

SHARM DREAMS RESORT 5*, AI, al. 511 €

Vt pakkumisi edasi siin

Vastutavad reisikorraldajad Tez Tour.

Küsi pakkumist
Telli reis



Reisid RUMEENIA RIVIERASSE toimuvad juunis, juulis, augustis ja septembris.

Delta 2*, hind al. 399.-eur/in.
Central 3*, hind al. 419.-eur/in.
Victoria 3*, hind al. 429.-eur/in.
Afrodita 4*, hind al. 509.-eur/in.
Turquoise 4*, hind al. 649.-eur/in.


Reisid MAKEDOONIASSE toimuvad juunis, juulis, augustis ja septembris.

Diplomat 3-*, hind al. 349.-eur/in.
Granit 4*, hind al. 499.-eur/in.
Villa Filand 3+*, hind al. 699.-eur/in.

Vastutav reisikorraldaja Aurinko.


Küsi pakkumist
Telli reis



Online pakkumised!


TÜRGI (Antaly) vt edasi
BULGAARIA (Varna) vt edasi
BULGAARIA (Burgas) vt edasi
KREETA vt edasi
RHODOS vt edasi
KORFU vt edasi
TUNEESIA vt edasi
MALTA vt edasi
BARCELONA vt edasi
MONTENEGRO  vt edasi
HORVAATIA  vt edasi
KÜPROS  vt edasi
PORTUGAL (Faro) vt edasi


Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis



Aurinko suvised sihtkohad!



RHODOS reisid väljuvad 18.04-13.06.18,
HISPAANIA-Costa Daurada reisid väljuvad 01.05-05.06.18,
MAKEDOONIA reisid väljuvad 01.06–07.09.18 (lennud Nordicaga)
MONTENEGRO-Budva Riviera reisid väljuvad 06.06-25.07.18
ITAALIA-Rimini reisid väljuvad 12.06-24.07.18
RUMEENIA reisid väljuvad 16.06-08.09.18
KORFU reisid väljuvad 20.06-08.08.18
KREETA-HANIA reisid väljuvad 15.08-24.10.18
HORVAATIA-Istria poolsaar reisid väljuvad 21.08-11.09.18
ITAALIA-Lido di Jesolo reisid väljuvad 21.08-11.09.18
MALLORCA reisid väljuvad 05.09-26.09.18
SANTORINI reisid väljuvad 18.09-02.10.18
KÜPROS reisid väljuvad 02.10-30.10.18
COSTA DEL SOL reisid väljuvad 03.10-24.10.18


Vastutav reisikorraldaja Aurinko.

Küsi pakkumist
Telli reis


Viimase hetke pakkumised kehtivad vaid uutele broneeringutele,  viimase hetke reiside kohti on piiratud arv.
Veebilehel avaldatud sooduspakkumised ei taga kohtade olemasolu, vabu kohti saab kontrollida, saates päringu
e-mailile kaja@avistatravel.ee. Selgitused viimase hetke reiside ja loteriimajutuse kohta leiate siit.




Avista Travel OÜ, cathi@avistatravel.ee, tel. 5296322

Elitec