Eesti English Русский
Uudised
05.08 algavad reisid GRUUSIASSE vt edasi 

Sooduspakkumised MONTENEGRO/HORVAATIA reisidele vt edasi ➤

Sügis-Talv 2021/22 reiside müük on avatud vt edasi

Kevad-suvi 2022 reiside müük on avatud vt edasi


5 põhjust miks veeta puhkus TUNEESIAS vt edasi

Tez Touri pakkumised:
 

Türgi hind al. 379 €
Kreeta hind al. 454 €
Rhodos hind al. 642 €
Korfu hind al. 594 €
Peloponnese hind al. 570 €

Küpros hind al. 436 €
Portugal hind al. 479 €
Gruusia
 hind al. 459 €


Sügis-talv 2021/22 varajane tellija:

Tenerife hind al. 493 €
Sharm el Sheikh hind al. 347 €
Hurghada hind al. 364 €
Dubai hind al. 755 €

 

Search*

Puhkusereisid Island

VIETNAM / HO CHI MINH CITY (algusega Tallinnast, Turkish Airlines, via Istanbul)

Reisid toimuvad:
28.12.2018 – 29.03.2019 (11 ööd)

Vt hotellivalikut edasi siin

Vastutav reisikorraldaja Novatours.

Küsi pakkumist
Telli reis

Vietnam
Tööaeg. Kauplused ja asutused on avatud päeval kell 7:30-11:30. Lõunapaus kestab kella 13.30-ni ning tööpäev lõpeb kell 16:30. Pangad töötavad sarnases rütmis, suurtes linnades on filiaalid avatud ka nädalavahetustel. Kaubanduskeskused ja turud on tavaliselt avatud seitse päeva nädalas kella 20:00-ni ilma pikemate lõunapausideta. Muuseumid on reeglina ühel päeval nädalas kinni, enamasti esmaspäeviti. Templites ja pagoodides on samuti lõunapausid.
Jootraha. Kuigi jootraha ei oodata, võetakse see alati rõõmuga vastu. Luksuslikumad restoranid ja hotellid panevad jootraha arvele juurde, reeglina 5–10%.
Transport. Bussisõit Vietnamis võib olla problemaatiline. Olukord küll paraneb iga aastaga, kuid teed on endiselt kitsad ja pole ette nähtud nii intensiivseks liikluseks. Bussipileti hinnad on fikseeritud, ühistranspordiga pääseb ligi peamistele turismiobjektidele. Linnades on populaarsed tsiklitaksod ja kolmerattalised velorikšad. Suurtes linnades on võimalik sõita ka ühistranspordiga. Välismaalased ei saa rentida autot või mootorratast, kuna Vietnamis ei kehti rahvusvaheline juhiluba. Siiski on väikese võimsusega rollerite rent populaarne.
Piirangud. Tuleb austada kultuuri ning järgida etiketti. Templites ja pagoodides tasub ennast rohkem katta. Ei tasu silitada väikestel lastel pead ning näidata avalikult vaimustust beebide üle. Usutakse, et selline käitumine meelitab ligi kurje vaime ja haigusi.
Kingitused. Kohalikud puuvillased ja siidirõivad, Vietnami vaasid, pärlikarpidest esemed, pronksist ja messingust ehted, teetassid, keraamilised elevandid, maalid, nelk, kohv, tee.

Majutusinfo
Vietnami kuurordid on turistide poolt alles hiljuti avastatud, mistõttu on sealne teeninduskultuur ning infrastruktuur alles välja kujunemas.
Phan Thieti kuurortides on ülekaalus neljatärnihotellid, enamus on vanemad hooned, kuid korralikud, puhtad ja hästi hooldatud. Enamik sealseid hotelle paiknevad mere ääres ning territooriumid on avarad ja rohelised. Hotellid on küll suhteliselt väikesed, kuid valikus on mitmeid erinevaid toatüüpe. Enamjaolt on rannas lamamistoolide kasutamine tasuta.
Vietnami köök on väga populaarne, seetõttu on peamiselt hotellide toitlustustüübiks ainult hommikusöök. Vaid mõned pakuvad „kõik hinnas“ pakette.
Phan Theti kuurordid on tuntud suurepäraste peene liivaga randade ja mitmekesise veemeelelahutuse poolest. Tänu soodsatele ilmastikutingimustele on talvehooajal see piirkond veespordiharrastajate seas väga populaarne.

   

Tunnetage Vietnamit
Vietnamil on väga kirju pale. Külastage kohalikke restorane. Käige ujuval turul, kust saate osta eksootilisi puu- ja juurvilju otse paatidest. Avastage mitmekesine ja eksootiline Vietnami loodus. Võtke osa mõnest värvikast festivalist, tutvuge kuulsate templitega ning pärast seikluste- ja rännakuterohket päeva nautige Vietnami tallamassaaži.
Ja kõige tähtsam – imetlege Lõuna-Hiina mere rannikut, selle suurepäraseid kuurorte ja nende pulbitsevat elu.


Avista Travel OÜ, kaja@avistatravel.ee, tel. 5070502

Elitec